Kontakt

 

Form not found or is not published

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

 

Provozovatel

eABM - logo

eABM s.r.o.

Sídlo: U staré pošty 45, Frýdek-Místek 738 01

Spisová značka: C 200186 vedená u Městského soudu v Praze

IČ: 242 76 944

Email: fm@eabm.cz

Bankovní spojení: 7292003001 / 5500

Tel: +420 558 644 011

Pracovní doba: Pondělí až Pátek 8.30 - 11.30 / 12.15 - 17.00Lidé

 

eABM - Tomáš Musil

Tomáš Musil

email:
musil.tomas@eabm.cz

mobil:
+420 777 027 505

pozice:
jednatel společnosti

specializace:
projektování, internetové služby, sítě, mareketing, SEO a SEM, copywriting

 

Něco o mně

Tomáš patří v týmu k nejzkušenějším IT specialistům, který se v této oblasti pohybuje více jak 20 let. Díky svým zkušenostem se specializuje na konzultační činnost, projektování, bezpečnost, integraci, systémová řešení , školení a v oblasti internetu na SEM a SEO. Krom této problematiky řeší marketing společnosti a zákazníků, kamerové systémy a Intranetové řešení. Vystudoval střední školu s maturitou v oboru elekro a absolvoval nespočet různých kurzů, školení a seminářů. Mezi jeho koníčky patří lyžování, počítače, grilování a cestování . Mezi jeho obdivované osobnosti patří zakladel společnosti APPLE Steve Jobs a pro své taktické schopnosti historicky významný Julius Caesar. Tomáš je šťastně ženatý, má dvě děti dceru Kristýnu (17) a syna Daniela (9). Významnými členy rodiny jsou i psí přátelé zlatý retrívr Art a hnědá labradorka Meggy.

 

 
eABM - Dobiáš Václav

Václav Dobiáš

email:
dobias.vaclav@eabm.cz

mobil:
+420 777 027 504

pozice:
programátor / webmaster

specializace:
internetové služby, programování, linux, servery, virtualizace

 

Něco o mně

Vašek je člověk bez, kterého by se dnes již firma neobešla. Řídí všechny internetové projekty a to od jejich zrodu až po úspěšné předání klientovi. U složitějších projektů zastává i funkci hlavního programátora. Aktivně se podílí na vývoji nových produktů a zlepšování služeb klientům. Je autorem nebo spoluautorem několika významných produktů společnosti jako je e-groupware, CMS, e-mailem, e-kalendar a e-listky. Často udivuje zákazníky netradičním časem zpracováním úkolů nebo projektů, jednoduše řečeno rád pracuje v noci kdy má klid a nikdo ho neruší při práci. Mezi koníčky Vaška patří hudba, film, počítače a turistika. Nejoblíbenějším filmem je Star Trek, na kterého dokáže koukat stále dokola. Oblíbenou postavou je kreslená postavička Homer Simpsons pro svůj osobitý humor a přístup k životu. Vystudoval gymnázium Petra Bezruče a vyzkoušel studium na vysoké škole v oboru aplikovaná informatika. Vzhledem k tomu, že ho teoretická výuka neoslovila, toto studium předčasně ukončil a začal studovat samostudiem a věnovat se informatice praktickým způsobem.

 

 
eABM - Libosvár Petr

Vojtěch Kocián

email:
kocian.vojtech@eabm.cz

pozice:
webmaster

specializace:
copywriting, kódování, online marketing, internetové služby

 

Něco o mně

Vojta je nový člen týmu, který rozšířil internetový tým, kde se bude specializovat na copywriting, kódování šablon a online marketing. Má dlouhodobé zkušenosti s CMS Joomla díky čemuž si získal naše sympatie. Je zadaný a mezi jeho koníčky, kromě přítelkyně a učení se novým věcem, patří kočka Ali a sbírání pivních tácků, kterých má tisíce.

 

 
eABM - Jirka Pastor

Jiří Pastor

email:
pastor.jiri@eabm.cz

mobil:
+420 732 221 983

pozice:
Project manager / programátor

specializace:
wireframe, projektové řízení, online marketing, programování, mobilní aplikace

 

 

Něco o mně

Z Jirkou se vždy potkáte u počátků našich větších projektů, které potřebují analýzu, zpracování wireframe a následné projektové řízení.Specializuje se na mobilní aplikace, které jsou pro nás vždy velkou výzvou. Vystudoval Vysoké učení technické v Brně, kde získal zejménevýborné znalosti v oblasti programování. S láskou vzpomíná na své studium, kde vedl spokojený bezstarostný studentský život.Mezi jeho koníčky patří všechny moderní technologii, obdivuje krásu, uživatelskou jednoduchost a funkčnost. Všechny tyto aspekty sepak snaží vždy uplatnit v našich společných projektech.eABM s.r.o.

tel: 558 644 011

email: info@eabm.cz

^